UNGiKÖR

Kontakt

Kansliet:
Hillevi Dahl,
  verksamhetsledare
frågor som rör medlemsskap, anmälningar, ekonomi och administration
hillevi.dahl@ungikor.se
0709-19 21 51

Lotta Wilund, verksamhetsledare
frågor som rör UNGiKÖR:s verksamhet, Sveriges Ungdomskör, information och kommunikation.
lotta.wilund@ungikor.se
0708-63 99 39

Postadress:
UNGiKÖR
Hornsgatan 103
117 28 Stockholm

 

Styrelsen:

Ordförande
Helena Parrow, Mälardalen
Mobil: 0705-47 77 48
ordforandehelena@gmail.com

Vice ordförande
Patrik Wirefeldt, Väst
Mobil:0706-02 06 22
patrik.ungikor@gmail.com

Kassör
Helena Pellbäck, Mälardalen
Mobil: 0735-76 82 70
helena.pellback@yahoo.com

Suppleant
Mikaela Eriksson, (U)
Mobil: 0768-05 25 10
mickis_eriksson@hotmail.se

Ledamot
Maria Cervin
Mobil: 073-569 19 09
maria.cervin@borlange.se

Suppleant
Ann-Sofie Arvidsson
Mobil: 0732-71 34 59
annsofie.arvidsson@gmail.com

Ledamot
Tora Kaijser, (U)
Mobil: 0738-39 38 43
tora.kaijser@gmail.com

Suppleant
Miranda Jiglund, (U) distrikt Kalmar
Mobil: 0737-01 88 10
miranda.jiglund@live.se

Ledamot
Victoria Sjögren,(U)
Mobil: 0707-22 96 44
vicki.sjogren@hotmail.com

Suppleant
Klara Brandell,(U) Mälardalen
Mobil: 0703-22 55 51
klara@brandell.org


 


 

Prenumerera på vårt nyhetsbrev!


Definiera allmän hälsoförsäkring http://www.ungikor.se/priligy.html American medical society för idrottsmedicin